Першою та основною причиною популярності корейської косметики можна назвати її високу ефективність за дуже великого ступеня натуральності.

Для корейців поняття краси невід’ємно пов’язане із здоров’ям. Здорова сяюча шкіра – це головна мета використання всіх доглядових засобів. Не маскувати недосконалості, а вчасно запобігати та позбавлятися їх, ось основний принцип. При цьому безпека та нешкідливість компонентів, що використовуються в косметиці, завжди на першому місці.

дропшиппінг

– хочеш почати свій бізнес, без будь-яких вкладень?

Як це працює?
 1. Ви вибираєте товар з нашого каталогу та розміщуєте на своїй сторінці Instagramm, сайті, інших соцмережах/торгівельних майданчиках, з націнкою, яку Ви формуєте на Ваш розсуд. Розмір націнки – Ваш заробіток.
 2. Просуваєте товар і знаходите клієнта.
 3. Ваш клієнт оформляє замовлення та переводить гроші на Ваш рахунок. Ви відповідно робите замовлення у нас на сайті. І сплачуєте його нам.
 4. Для оформлення замовлення Вам необхідно зареєструватися у нас на сайті. Це дасть Вам можливість скористатися накопичувальною знижкою.

– знижка 3% (сума замовлень понад 3000 грн.)
– знижка 5% (сума замовлень понад 5000 грн.)
– знижка 7% (сума замовлень понад 15000 грн)
Вказати дані одержувача (Вашого клієнта).

У примітці до замовлення написати ДРОПШИППІНГ

 1. Ми упаковуємо товар (без атрибутики та логотипів нашого магазину) та надсилаємо його Вашому клієнту.
 2. Після чого, відправляємо Вам на електронну пошту накладний номер, Ви самостійно повідомляєте номер відправлення клієнту.

ОПТ

 1. Мінімальна сума на оптове замовлення -6000 грн.
 2. Знижка для оптових покупців складає 15% цін, вказаних на сайті.
 1. Окрім товарів, представлених у нашому магазині, ми можемо привести цікаві для Вас позиції. Ціна визначатиметься в індивідуальному порядку, на момент замовлення.
 2. На оптові замовлення не розповсюджуються додаткові знижки, акції.
 3. Доставка здійснюється за рахунок отримувача.
 4. Передоплата на оптове замовлення – 100%.